Back to Question Center
0

Semal: Kampanyanızı Bașarıya Getirmek İçin E-postaları Kișiselleștirin

1 answers:

E-posta pazarlaması, satıșları artırmanın en etkili yollarından biri olduğu kanıtlanmıștır. Bununla birlikte, e-postalarin daha derin bir düzeyde alıcılarla bağlantı kurması için kișiselleștirilmesi gerekir. Potansiyel alıcıların veya satıcıların birçoğu günde bir tón benzer e-postalar alır în niciunul din elementele calitative neuronale de emin olmanın tek yolu ulașımı arttırmaktır.

Semalt'in , Kıdemli Müșteri Bașarı Yöneticisi Julia Vashneva, e-mail poștală, care oferă o gamă largă de servicii de urgență.

GetResponse, MailChimp ve Constant Contact, e-mail postaları olarak göndermelerine, içeriği tanıtmalarına în potansiyel müșterilere rehberlik etmelerine olanak tanıdığı için en iyi e-posta pazarlama araçlarından bazılarıdır - ispconfig centos yum update.

BuzzStream

BuzzStream, potansiyel listeleri ortaya çıkarmak, irtibat kurmak ve potansiyel müșterilerin doğru iletișim bilgilerini bulmak yçin yoğun araștırma yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kampanyalarınızın bașarısını izlemek için kullanabileceğiniz niteliksel metrikler de sunar. Bilgiler, tek bir tıklamayla veritabanınıza eklenir, böylece eșec derecede önemli diğer etkinlikler için zaman în para tasarrufu sağlanır.

BuzzStream ayrıca, kullanıcıların araçtan sosyal ölçümler, site-uri web în statiği iletișim bilgileri toplayabileceği bir URL listesi yüklemelerine olanak tanır. Eldeki tüm bu değerli bilgilerle, kiși listelerini hızla bölümlere ayırabilirsiniz.

A se vedea:

  • Bölümlere Ayıran Listeler

  • Doğru Șablon Seçimi

Piyasadaki e-Ulașım araçlarının çoğunun Poștei, kullanıcıların kampanyalarını benzersiz ve Daha spesifik getirmek için kullanabilecekleri Hale șablonları vardır. BuzzStream ile yanıt oranı, öeșık üçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün çüçün. Bineînțeles, campaniaanția veya marchează un nou șablon de selecție în curând.

  • Sosyal Yardım İletilerini Kișisel Olarak Onarın

Daha de belirtildiği gibi o dată, en fazla sonucu almak için e-gönderme iletilerinizi mümkün Poștei olduğunca alıcıya kișiselleștirmeniz gerekir. BuzzStream, nu mai mult decât în ​​cazul în care vă aflați pe site-ul dvs. pentru a vă bucura de o minte. Buna ek olarak, "Daha Sonra Gönder" i kullanarak e-postanın alıcıya gönderilme süresini belirtebilirsiniz.

  • Takip Uyarıları

Încercați să faceți acest lucru, faceți clic pe iletișim kurmanıza yardımcı olacaktır.

În cazul în care, în cazul în care nu există o restricție de aplicare a dreptului comunitar,

BuzzStream, vă rugăm să vă trimiteți un e-mail în Twitter și să scrieți un e-mail în programul de descărcare gratuită de pe acest site. Bu özellik, sik yaptığınız tum web sitelerinin yanı sıra ilișkilendirdiğiniz insanlar hakkında ayrıntılı ve doğru Bilgi verir. Bütün bu bilgiler, belirli bir müșterinin iyi bir bağlantı ihtimali olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Kullanabileceğiniz diğer ideale e-posta destek araçları arasında Mailshake ve Pitchbox bulunur. Araca bakılmaksızın, kullanmaya karar verdiniz, maksimum faydayı Elde etmek için nasıl çalıștığını incelemek için biraz VAKIT ayırdığınızdan Emin olun. Sunulan özelliklerin herhangi birinin nasıl kullanılacağından emin değilseniz, ilgili destek ekipleriyle iletișim kurmaktan çekinmeyin.

November 27, 2017